HİZMETLERİMİZ

Volvo Penta, Volvo Group çatısı altında faaliyetlerini yürüten 5 ana firmadan bir tanesidir. Dünyanın en büyük motor üreticilerinden bir tanesi konusumunda olan Volvo Penta marin ve endüstriyel motorları tüm Dünya’da tercih edilmektedir.

SEY Marin , Volvo Penta nın yurt içerisinde en büyük temsilcilerindenbiri olmanın gururunu taşımaktadır ve Türkiye deki ana bayilerinden biridir.İzmirde faaliyetini sürdürmekte olup Ege ve Akdeniz bölgelerinde servis bayilerimiz bulunmaktadır. 2011 yılında ana bayi (center dealer) olmuştur ancak bundan önceki yıllarda yetkili servis bayisi olarak  hizmet vermekteydi.

SINIRSIZ YEDEK PARÇA VE SERVİS DESTEĞİ

Volvo Penta gezi teknesi motorları,ticari tekne motorları Endüstriyel motorlar ve bunlara ait tüm ekipmanların ve yedek parçaların satışı ve satış sonrası servis hizmetleri Sey Marin tarafından yapılmaktadır

SERVİS DESTEK OPERASYONU

Servis destek operasyonu ile sürekli çalıştığınız firmanın hizmet kalitesini diğer bölgelerde de alabilirsiniz.Bu operasyon ile Ege ve Akdeniz kıyılarında güvenle dolaşabilirsiniz.

TEKNİK VE MEKANİK HİZMETLER

Denizde Bakım Hizmetleri Komple Yat Bakım, Onarım, Tadilat işleri, Yelken Donanımı ve Arma Bakımı, Krom Ekipmanların tadilat ve bakımı, acil müdahale, su altı onarım hizmetleri